ID e ofertes C127854
Oferta ka 52 shikime
€10,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Toyota RAV 4 , Fuoristradë
Prodhimi:
2010
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
2200 cm³
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E zezë
Nr dyerve:
5
Kilometrazhi:
176 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Toyota Rav 4, vit prodhimi 2010, motor 2.2 nafte, kambio automatike, km 176.000, tv e navigator dhe te gjitha sherbimet e kryera, 10500€ (perfshi doganen).

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin