ID e ofertes C111353
Oferta ka 3800 shikime
€8,300
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Toyota RAV 4 , 4x4
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
2200 cm³
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E gjelbër
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
259 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Rav 4, seria 3 LuxuryKarburanti: Diezel Ngjyra: jeshile e erret Kondicioneri: klima Motorri: 2.2 Nafte, 175 hp Klima Dixhitale me 2 zona Lekure E zeze Sedilje Elektrike me Ngrohje Pasqyra me Palosje Gomat e reja dhe sherbimet e bera Cmimi i Diskutueshem Cel: +355 69 691 2018

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Vlorë

Informacion mbi mjetin

4wd, abs, airbag anësore, asr, autopilot, Çelës me chip, disqe alumini, drita mjegulle, dritare elektrike, esp, gomë rezervë, immobiliezer, klimatizator, klimë automatike, mbështetëse krahu, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore, mp3, ndezje me buton start/stop, pasqyra elektrike, pasqyra me ngrohje, pasqyra të palosshme, sedilje elektrike, sedilje lëkure, sediljet pas të palosshme, sensorë dritash, sensorë shiu, veshje lëkure, xhama elektrikë