ID e ofertes C94609
Oferta ka 1658 shikime
* Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Toyota RAV 4 ,
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Toyota RAV 4 - 2007 Motorr 2.2 NAFTE START/ STOP - System ( Ndezje e makines me Gisht Lekure Bezhe ( shume e paster & e mbajtur ) Navigacion System - Kamera Parkimi ( mbrapa) DVD - CD - Bagazhier me 6 CD Sendilje me Ngrohje dhe Elektrike ( Sipas Pozicionit te Trupit ) - Klima Dixhitale Baxho Panoramike me Hapje Elektrike 2 Celsa me Pult - Makina hapet dhe mbyllet me buton tek dyert pa qene nevoja te nxirrni pultin nga xhepiXhama te zinj Origjinal - Stopat e mbrapem me LED Pasqyrat me Palosje etj ...E kam sjell vete nga Gjermania - Me Dogane te Paguar !!! Cmimi i Diskutueshem !!!Tel. : 068 21 21 347

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin