ID e ofertes C33550
Oferta ka 755 shikime
€3,700
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Seat Ibiza ,
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Naftë/Diesel
Ngjyra:
E zezë
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Seat Ibiza 1.4 TDI me Motorr Volksvagen Polo 3 pistona. viti 2007 me nafte shume ekonomike. Me dokumenta te paguara. Gjendje te mir motorrike e xhenerike dhe vizuale. Xhama elektrik. Mbyllje qendrore me pulte. AC.clima Me goma 90% te reja Makina gati per cdo lloj prove nga ana juaj. Nderrim i mundshem me Bmw 320d viti mbi 2002 ose passat 2002 e siper.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin