ID e ofertes C90925
Oferta ka 958 shikime
€6,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Seat Ibiza ,
Prodhimi:
2011
Kilometrazhi:
80 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Karburanti..: Benzine Ngjyra.......: Vishnje Kamjo.......: Manuale Ftohja.......: Kondicioner Fuqia........: 63 kW, 85 kuaj fuqi Km...........: 80,000 Konsumi....: 4.5 Litra/100 km Taksat.......: 2,000 Leke/Vit, Pagesat.....: Taksa+Siguracion te paguara per 2016 Seat Ibiza 1.4, 4 Porta, me te gjitha Opsionet + Pilot Automatik. Blere tek Porche Albania ne Maj 2011 dhe eshte perdorur nga e hena ne te premte Tirane-Durres-Tirane. (Non Smoker) Te gjitha sherbimet jane kryer sipas kalendarit prane Koncensionarit (Liber Servisesh), Sapo i jane vene 4 Goma te reja dhe eshte nderruar Vaji dhe te gjitha Filtrat. Sensor Parkimi + Sensor dritash + Sensor ShiuShume e paster, Shume e Bukur, Gjendja e makines eshte eshte si e re! Cel. : 0696005486!! OKAZION !! - 6.000 Euro i disk Shume e paster, Gjendje Perfekte - Si e Re!!

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

makinaTreg
Tel: 0696005486
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin