ID e ofertes C117440
Oferta ka 964 shikime
€2,800 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Seat Ibiza , Veturë
Prodhimi:
2005
Kilometrazhi:
150 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

benzin-gaz , letrat e paguara dhe sherbimet e sapo bera

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin

disqe alumini