ID e ofertes C5778
Oferta ka 976 shikime
€3,200
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Seat Ibiza ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: gri metalizato Kamjo......: manual Ftohja.....: Kondicioner Fuqia KW..: 85 KM.........: 152300 seat 1.4 nafte viti 2004 shum ekonomike me targa ,taksa dhe siguracion te paguar deri ne 05-2016 me te gjitha sherbimet e kryera rrip faze, vaj + filtra goma te reja disqe alumini me kondicioner ,xhama dhe pasqyra elektrike e gatshme per cdo prove Tel. : 0694491400

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin