ID e ofertes C88798
Oferta ka 578 shikime
€5,800
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Seat Altea , Veturë
Prodhimi:
2006
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E kuqe
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
180 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

SEAT ALTEA KAMJE (AUTOMAT),LETRA TE SAPO PRERA DER NE PRILL 2017,KONSUMI 5,5 NE AUTOSTRADE,7 LT NE QYTET,SENDILE ME NGROHJE, 8 AIRBAG,SISTEM NAVIGATOR ORIGJINAL SEAT I KOMANDUESHEM EDHE NE TIMON, KOMPJUTER BOARD,PILOT AUTOMAT, PASQYRAT ELEKTRIKE ME PALOSJE DHE ME REZISTENCE, XHAMAT ELEKTRIKE,SENSORE SHIU,SENSORE DRTASH,SISTEM FTOHJE CLIMA TRONIC, XHAMAT E PASEM ORIGJINAL TE ZI, GOMAT ME DISQE 16 JANE 80% TE REJA,,MAKINA I KA TE GJITHA SHERBIMET E BERA SI VAJ FILTRA FERROTA ETJ,SHUME KOMODE E FAMILJARE,MAKINA KA 180MIJ KM ORIGJINALE.SHUM E PASTER SI NGA BRENDA DHE NGA JASHT.QMIMI 5800€.TANI.MAKINA KA DHE OPSION NDERRIMI----VIBER-----WHATSAPP-----FACEBOOK-----AUTO MOLLA.CEL--0697923400.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

\