ID e ofertes C119362
Oferta ka 2503 shikime
€4,500 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Seat Altea , Veturë
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
1900 cm³
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Gri
Nr dyerve:
4
Kilometrazhi:
190 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

SHES SEAT ALTEA XL VITI 2007 MOTOR 1.9 TDI EURO 4 ME FILTER PARTIKOLAR VERSION I RI ME DOGAN TE PAGUAR NE GJENDJE SHUM TE MIRE ME TE GJITHA OPSIONET; KLIMA, SENSOR PARKIMI, DRITA XENON, PILOT AUTOMATIK, SENSOR SHIU DHE DRITASH ETJ. CMIMI 4500 EURO I DISKUTUSHEM CEL 0695555345

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, airbag anësore, asr, autopilot, bluetooth & usb, Çelës me chip, disqe alumini, drita mjegulle, dritare elektrike, ebd, eds, esp, f.ap (filtër kundër pluhurave), gomë rezervë, immobiliezer, klimatizator, klimë automatike, kompjuter bordi, limitues shpejtësie, mbështetëse krahu, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore, mbyllje qëndrore e dyerve, mp3, pasqyra elektrike, pasqyra me ngrohje, pasqyra të palosshme, radio/cd, sedilje elektrike, sediljet pas të palosshme, sensorë dritash, sensorë parkimi, sensorë shiu, sidebag, sistem alarmi, timon elektrik, timon elektrohidraulik, timon lëkure, timon multifunksion, xhama elektrikë