ID e ofertes C111186
Oferta ka 1614 shikime
€5,400
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Seat Altea ,
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Hibride
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
135 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

OKAZION SEAT ALTEA MOTOR 1.6BENZIN + IMPJANT GAZI I MONTUAR DHE CERTIFIJUAR NE ITALI.FULL OPTION SSENSOR PARKIMI.PILOT AUTOMATIK.KLIMA. 4DOMA TE REJA.ME DOGAN DHE TARGA TE SAPO PAGUARA CMIMI 5400 EURO Tel. : 0683944449

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0683944449
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin