ID e ofertes C4936
Oferta ka 1334 shikime
€1,400
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Renault Clio ,
Prodhimi:
2000
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
170 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Renault Clio e vitit 2000, 1.6 benzine. Me letra dhe dokumenta te rregullta, nuk ka asnje problem gjithashtu makina eshte gati per ca do lloj prove. Esht shume ekonomike, shume e mire per rruge te gjata. Shitet se dua te marr nje makine te madhe familjare. Cmimi 1.400 euro shume pak i diskutueshem, makina ska asnje difekte dhe gati per ca do lloj prove. 0699555208

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin