ID e ofertes C126719
Oferta ka 514 shikime
€4,800 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Renault Clio , Veturë
Prodhimi:
2011
Karburanti:
Benzinë
Motorri:
1500 cm³
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E kuqe
Nr dyerve:
5
Kilometrazhi:
62 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Renault Clio ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, i perdorur vetem pak vite per arsye emigrimi; i blere ne vitin 2012 te Koncesionari Renault Tirane (kompania Tendence 3A) me 0 km, prodhim i vitit 2011; motorri 1.6, benzine, kambio automatike, 62.000 km te kryera, me kondicioner, xhama dhe pasqyra elektrike, airbag, kompjuter bordi, me 5 porta; dokumentacion te rregullt, siguracion vjetor deri ne 2023, kolaudim te kryer deri ne 2024; Cmimi 4800 euro, i diskutueshem.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, drita mjegulle, dritare elektrike, gomë rezervë, kompjuter bordi, mbyllje me telekomandë, pasqyra të palosshme, radio/cd