ID e ofertes C101084
Oferta ka 2346 shikime
€1,600
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Renault Clio ,
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
200 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Renault Clio 1.2 Benzin, viti 2001-2002 Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Taksat dhe siguracioni i sapo prere. Shume ekonomike dhe e rehatshme ne perdorim. Makina ndodhet ne rr Muhamed gjollesha afer ing se ndertimit. 0694403787

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0694403787
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin