ID e ofertes C61711
Oferta ka 990 shikime
€1,300
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Renault Clio , Veturë
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Blu
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
190 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Renault clio Viti 2001. 5 porta ( 4 dyer + dera bagazhit ) Kambio manuale. Motorr 1.4 benzine. Abs. Xhama elektrik. Cd player. Kondicjoner. Mbyllje qendrore. Antifurt (cels me pult +cels rezerv). Perde. Goma 75% Te reja. Dokumenta Te rregullta. Vaj filtra + gomina dhe amortizator Te nderruara 3 muaj me Para. Makina eshte mjaft e nbajtur,shitet per arsye personale,nevoja e shitjes eshte urgjente Cmimi eshte I padiskutueshem..

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin