ID e ofertes C37907
Oferta ka 779 shikime
€2,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Renault Clio ,
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Kilometrazhi:
95 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

1,4 Benzine 16v DOHC Gri metalizato Kamjo Manuale Klima Dixhitale 99.400 KM ne Gjendje te Shkelqyer dhe me cdo Sherbim te realizuar ne kohe Cel: 0662196690

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Shkodër

Informacion mbi mjetin