ID e ofertes C6982
Oferta ka 1323 shikime
€25,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Porsche Cayenne , 4x4
Prodhimi:
2008
Karburanti:
Benzinë
Motorri:
3600 cm³
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
170 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Porsche Cayenne 3.6 Benzin Viti Prodhimit 2008 me 197.000 km origjinale Kamio Automatik tiptronik sallon lekure+ngrohje NAVIGATOR TV TEL DVD cd player komando ne timon bagazhier DVD TV per pasagjeret mbrapa drita kseno origjinale disqe alumini goma 80 % te reja xhama te zinj origjinal klima tronik xhama pasqyra elektrike pasqyra me palosje baxha xhami marmita te bera me zhurem hapje mbyllje qendrore..Letra te gjitha te paguara Targa AA…Te gjitha sherbimet e bera..Ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike… Cmimi—25.000 Euro I diskutueshem ose nderrohet Cel-066 60 60 999---VDFClub---Viber—WhatsAp---Klodi

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Gazmend Trebeshina
Tel: 069 45 77 877
Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin