ID e ofertes C108205
Oferta ka 2841 shikime
€11,500 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Porsche Cayenne ,
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
180 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Porche Cayenne i 2005 me 180.000 km origjinale motor 3. 2 benzine, ekonomik. Makina eshte full,automat, tapiceri lekure, xhamat te erret origjinal, makina eshte e perdorur nga nje dore, ka disqe 21 dhe gomat jane 80%. Taksa te paguara per 1 vite. Makina shitet per arsye mos perdorimi. Makina mund te nderrohet! Cmimi 11500 euro i diksutueshem. Cel. : 0676020000

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0676020000
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin