ID e ofertes C110317
Oferta ka 1856 shikime
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Porsche Cayenne ,
Karburanti:
Hibride
Transmisioni:
Automatike
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Makina eshte ne gjendje shume te mire. Sherbimet jane te sapo bera. Sig dhe Taksa te paguara deri me 05.2017Cel. : 069 62 12 151

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin