ID e ofertes C8251
Oferta ka 822 shikime
€3,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Peugeot 307 ,
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Hibride
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Ne gjendje perfekte e mbajtur vetem nga nje dore me te gjitha sherbimet e kryera,vaj filtra,goma,etj.Impjanti gazit sekuencial nga me te miret eshte montuar ne itali dhe e ka prezent edhe ne lejen e qarkullimit shqipetare. (sherbim qe kushton 200 mij lek)Eshte perdorur ne familje dhe shitet per arsye kalimi ne makine me te madhe.Me targa shqipetare dhe dokumenta te paguara deri ne TETOR 2015.Shume shume ekonomike TIRANE-DURRES ; DURRES- TIRANE me vetem 400 lek te reja gaz.Cmimi eshte i diskutueshemPer cdo informacion mundet te me kontaktoni ne cdo ore.Tel. : 0696097686Cel. : 0696097686

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

makina ne shitje
Tel: 0696097686
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin