ID e ofertes C105136
Oferta ka 1728 shikime
€2,500 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Peugeot 307 ,
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
122 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Peugeot 307--1.4 benzin Viti Prodhimit 2001 me 122.000 km , me letra te gjitha te paguara deri ne Janar 2017 klima tronik , cd player usb , xhama pasqyra elektrike , kompjuter bordi , hapje mbyllje qendrore , me te gjitha sherbimet e bera ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike.. Cmimi--2500 Euro i diskutueshem ose nderrohet (ME NDERRIM KA CMIM TJ) Cel--066 60 60 999--Viber--WhatsApp--KLODI Cel--069 45 77 877 Facebook--Auto Metaj

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin