ID e ofertes C105925
Oferta ka 2002 shikime
€2,700
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Peugeot 307 ,
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
146 322 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

peugeot 307 viti 2005 1.6 nafte super ekonomike e sapoardhur me dogane te paguar , me clima tronic, komanda ne timon,kompjuter bordi mbyllje qendrore me pult, xhama dhe pasqyra elektrike , disqe alumini r 16 drita kseno gati per targa me te gjitha sherbimet e kryeraTel. : 0686748446

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0686748446
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin