ID e ofertes C92675
Oferta ka 1310 shikime
€4,490
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Peugeot 307 ,
Prodhimi:
2008
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
90 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Peugeot 307--1.4 Benzin me 95.000 km origjinale viti prodhimit 2008 kamio manuale klima tronik kompjuter bordi cd player me komando ne timon disqe alumini gomat 80 % te reja hapje mbyllje qendrore makina eshte e sapo ardhur dhe e sapo targuasr me letra te gjitha deri ne Mars 2017..shum pak e perdorur ne Shqiperi me te gjitha sherbimet e bera ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike.. impjant gazi i sapo montuar me 3 vjet garanci(VINI RE MAKINA ME 250 LEK GAZ BEN 100 KM)Mundsi Ndrrimi jaguar s type x5 clk vetem me kamjo automatike

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

makinatreg
Tel: 0688450111
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin