ID e ofertes C59328
Oferta ka 1376 shikime
€2,400
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Peugeot 206 , Sportive
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Blu
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
5 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

bezho 206 viti 2001 me dokumenta te paguara per nje vite ne gjendje shum te mir me te gjitha sherbimet e bera vaj filtra kater goma sapo jan ven super ne gjendje dhe full full cmimi 2400 euro diskutojm prap pranoj dhe ndarrim okazion

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin