ID e ofertes C109179
Oferta ka 1199 shikime
€2,380 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Peugeot 206 , Veturë
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Benzinë
Motorri:
1400 cm³
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E zezë
Nr dyerve:
5
Kilometrazhi:
55 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Peugeot 206 1.4 Benzinë. full option. Kambio automatike, klima, sensorë dritash, camera e pasme, sensorë të pasëm dhe përpara, bagazhier, akull e re.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin

disqe alumini, dritare elektrike, immobiliezer, klimë automatike, mbyllje me telekomandë, pasqyra elektrike, radio/cd, sensorë dritash, sensorë parkimi, xhama elektrikë