ID e ofertes C110014
Oferta ka 1839 shikime
€1,600
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Peugeot 206 ,
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
139 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Peugeot 206 Motorri (CC):1.1L Tipi Karburantit Benzine Viti Peodhimit 2001 Transmisioni Manuale 139,000 km Ngjyra e Jashtme Blu Ngjyra e Brendshme e erret Gjendje Motorrike Dhe Xhenerike Shume Te Mire Me Dogane Te Paguar. Cel. : 0697626766

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0697626766
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin