ID e ofertes C58619
Oferta ka 1285 shikime
€2,400
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Peugeot 206 , Veturë
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E kuqe
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
190 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Peugeot 206 1.4 Benzine me 8 v jo problematike , makina eshte sh e mbajtur me te gjitha sherbimet e sapo bera , 4 goma te reja te sapo vendosura michelin 4 stinet nga me te mirat te blera ne itali makina ka nje muaj qe ka hyre ne shqiperi, makine shume ekonomike dhe e pershtatshme per qytet, makina ka cdogje funksionale 0 difekt. mund ta kontrolloni ku te deshironi! letra taksa siguracion te paguara .DHE PER JASHT SHQIPERISE Ju Faleminderit! ndrrohet me makine me te madhe ose automat me te njejten vlere.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin