ID e ofertes C8522
Oferta ka 2877 shikime
€3,800
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Peugeot 107 ,
Prodhimi:
2006
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
127 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Karburanti: Diezel Ngjyra : e kuqe Kamjo......: manual Ftohja.....: Kondicioner Fuqia KW..50 KM........127 mije kmPeugeot 107 1.4 NAFTE super ekonomike konsumi 4litra/100KM ne qytet, me targa siguracion dhe kolaudim te paguara deri dhjetor 2015.Kondicioner, ABS, Airbag,Radio/CD Makina eshte ne gjendje perfekteCel. : 0663199933

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

makina ne shitje
Tel: 0663199933
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin