ID e ofertes C102465
Oferta ka 1498 shikime
€5,300
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Peugeot 107 ,
Prodhimi:
2012
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
108 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Peugeot 107 1.0 benzin,kambio automatike,viti prodhimit 2012, 108.000 km origjinale te certifikuara,Abs,Esp,Airbag,cd player,kondicioner,xhama elektrik,goma te reja.Makina eshte super ekonomike ne gjendje perfekte me te gjitha dokumentat dhe me siguracion Full kasko.Cmimi- 5.300 euro ose ndrrohet Cel: 0693222241

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0693222241
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin