ID e ofertes C59933
Oferta ka 1201 shikime
€4,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Peugeot 107 , Veturë
Prodhimi:
2011
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E zezë
Nr dyerve:
5
Kilometrazhi:
98 500 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Marka: Peugeot Modeli: 107 Kambio: Automatike Karburanti: Benzine Ngjyra: E zeze Viti:2011 Kilometrat:98500 Cmimi:4500 Euro Lloji: E pedorur Makina ka kondicioner, radio-mp3, 5 dyer. Eshte per 4 persona. Ka dokumenta te rregullta, siguracion KASKO dhe TPL te vlefshme deri ne Qershor 2016. Eshte ne gjendje shume te mire. Tel: 0694033377 E-mail: [email protected]

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore, mbyllje qëndrore e dyerve, mp3, radio/cd, xhama elektrikë