ID e ofertes C9822
Oferta ka 854 shikime
€7,800
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Opel Zafira ,
Prodhimi:
2009
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
200 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: gri metalizato Kamjo......: automatik Ftohja.....: Kondicioner Fuqia KW..: 110 KM.........: 200000 Makina sapo e ardhur nga ZVICRRA ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike. Me libreze sherbimi. Viti i prodhimit 12.2009 model 2010 7 vendeshe dhe sherbiet e fundit kan kushtuare 2000 frg ,turbina e re ,raditori i ri ,shume opcione te tjera. 4 x goma te reja. ********* DM-BEST AUTO ********* Tel. : 0699386470 Cel. : 0692058005

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin