ID e ofertes C118971
Oferta ka 3190 shikime
€2,200 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Opel Zafira , Veturë
Prodhimi:
2002
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Opel Zafira , viti : 2002 , Nafte. Makina eshte ne gjendje shume te mire , Ngjyre blu e erret. Me kamio Manuale , 5 Porta dhe e regjistruar me 4+1 vende

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Saranda

Informacion mbi mjetin

abs, dritare elektrike, gomë rezervë, klimë manuale, pasqyra elektrike