ID e ofertes C110240
Oferta ka 1894 shikime
€5,300
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Opel Zafira ,
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
127 322 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

opel zafira 2.2 benzine +gaz sekuencial viti 2005 e sapoardhur dhe sapotarguar (kolaudim+taksa + siguracion te paguara per nje vite deri 26.08.2017 6+1 vende , i impjanti i shenuar ne leje qarkullimi importuar nga zvicra me 127321 km origjinal me liber sherbimi, te gjitha sherbimet e kryera ,me goma + tamburo + ferrota te reja motorr 2.2 me zinxhir shume ekonomike ne gaz 400 leke per 100 km me clima , pilot automatike,xhama dhe pasqyra elektrike,mbyllje qendrore me pult,xhama te zi origjinal , komanda ne timon, kompjuter bordi, makina eshte perfekte vetem telefonata serioze Tel. : 0685040533

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0685040533
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin