ID e ofertes C32693
Oferta ka 1014 shikime
€6,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz ML 270 ,
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E zezë
Kilometrazhi:
190 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet ml 270 cdi, i 2003 full, me te gjitha sherbimet ska nevoj per asnji sherbim. Sendilje me ngroje, pilot automotik, pasqyra elektrike me hapje mbydhje, dvd cd usb, 4x4 auto low range, esp abs , 4 goma te reja, tub inoksi ne traret e dyerve, tapiceri lekure e zeze shume e paster, makina eshte shume e mirembajtur si brenda dhe jasht, ska nevoj per shume reklam, shitet per arsye mos perdorimi, te interesuarit serioz te kontaktojne ne nr 0682202414

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Berat

Informacion mbi mjetin