ID e ofertes C103957
Oferta ka 4259 shikime
€4,300
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz ML 270 ,
Prodhimi:
2000
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Mercedes-Benz ML 270 CDI,viti 2000,look 2005,kambio automatike,abs,esp,airbag,dvd,aux,memory card,telefon,sedilje elektrike,sedilje me ngrohje,xhama elektrik,kondicioner,pilot automatik,drita xenon,sensor shiu,pasqyra elektrike,xhama te zi origjinal,tapiceri lekure kafe me rimeso druri.Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike,Cmimi- 4.300 euro ose ndrrohet CEL- 0693222241

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0693222241
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin