ID e ofertes C111613
Oferta ka 2149 shikime
€5,900
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz ML 270 ,
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
187 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Mercedes Benz ML 270 CDI , Kambio Automatike /Tiptronik,,, Klimatizator , Pilot Automatik , Viti 2003 , Navi , Kamera Parkingu. Xhama te Zinj Origjinal (i ka te shenuara dhe ne Lejen e Qarkullimit) Taksa e Siduracion te Paguara deri me 28 Shkurt 2017. Vaj , Filtra te sapo Nderruara (me fatura) Cmimi 5900 Euro. Cel 0698785590

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin