ID e ofertes C29510
Oferta ka 1998 shikime
€4,100
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz E-Class ,
Prodhimi:
2000
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Blu
Kilometrazhi:
206 800 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Benz E Class 210 CDI E200 kambio manuale,6 marsha, naftë, ngjyre blu, i përdorur, viti 10/2000, 206800 km. Airbag, kasetofon/mp3 & USB, ABS&ESP, disqe alumini, me antifurt, pasqyra me mbyllje,drita xenon ne gjendje shum te mire dhe ekonomike,gomat ne gjendje shum te mir, letra te paguara deri ne mars 2016..

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin