ID e ofertes C95419
Oferta ka 3250 shikime
€8,600
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz E-Class ,
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
200 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

NE SHITJE MERCEDES EVO MERCEDES E-CLASS 2.2 CDI EVO MODEL 100KW 136PS MOTORIN ME ZINGJIR ( JO RRYP DHEMBZOR ) I POSA ARDHUR NGA GJERMANIJA - PA DOGAN SHUM I MIREMBAJTUR SI BRENDA ASHTU EDHE JASHT VITI I PRODHIMIT 12.2007 MODEL EVO 2008 ELEGANCE EXTRA POSEDON: **LAJSNET CROM **ULSET ME NXEMJE **NAVIGACION **MAPE KOTROLL **DVD **AUTOMATIK TIPTRONIK **KLIMA TRONIK DY ZONALE **KUFIZUES SHPEJTESIE-TEMPOMAT **TIMONI ME LEVIZJE POSHT E LART **KARRIGAT ME LEVIZJE ME RRYMË **KARRIGA TE LEKURES **KOMANDA NE TIMON **SENZORA TE DRITAVE **SENZORA TE SHIUT **DRITA MJEGULLE **SERVO TIMONIN **TIMONIN LEKUR **ABS EDHE ESP **AIR BAG x10 **ALARM E CENTRALL **XHAMA ME RRYME EDHE ME NXEMJE **PASHQYRA ME RRYME DHE ME NXEMJE **MUZIK ME RADIO E CD FABRIKORE **DY QELSA ME TELEKOMAND FABRIKISHT **FELLGA ORGJINAL EVO INFO NE 045613666--------049858656 viber+37745613666 KONTAKT PREJ ORES 09.00 DERI 22.00 SMS IMEL MOS DERGO FLM PER MIREKUPTIM...PRESIM BLERES SERIOZ...

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregtoMakina
Tel: 045613666
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin