ID e ofertes C48315
Oferta ka 1146 shikime
€7,300
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz E-Class , Veturë
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Gri
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
25 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shes Mercedes Benz E class 270.. Makina eshte full option.Ne gjendje shume te mire motorrike & xhenerike..dhe gati per cdo prove nga ana juaj.Mundesi nderrimi Cmimi 7300 € i diskutueshem

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin