ID e ofertes C63920
Oferta ka 1403 shikime
€5,200
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz C-Class 220 , Veturë
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E zezë
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
150 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Mercedes - Benz Class C 220 CDI nafte viti 2001 , 157.000 me liber servisi, me kambio Automatike ,sensor parkimi, kondicioner, A.B.S, E.P.S, 8 Airbeg, dyer e xhama elektrike, mbyllje qendrore, sedile me ngroheje,sedile dhe timon elektrik,makina eshte ne gjendje shume te mire.... Dogana e Paguar

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin