ID e ofertes C124863
Oferta ka 2950 shikime
€8,000 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz C-Class 220 , Veturë
Prodhimi:
2008
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
2100 cm³
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E zezë
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
195 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

📂 Shitet : Mercedes Benz C Class 220 CDI AVANTGARDE 📂 Viti i prodhimit : 2008 📂 Forca motorrike : 2200 cc 📂 Karburanti : Nafte 📂 Kambio : Automat 📂 Kilometra : 129’000 origjinale 📂 Cmimi : 8000€ iDiskutueshem 📂 Numri celularit: 0697865875 📂 Vendodhja : Tirane 📂 Opsionet shtese : Pershkrim Makina esht shum pak e perdorur e bler tek auto star albania akoma me garanci makina disponon 129000 km origjinale kambio automatike te gjitha sherbimet e bera ne kohe te mercedesi . LIBER SERVISI, AUTOSTAR - MERCEDES Makina esht e paster si jasht dhe brenda me sallon lekure bezhe disponon perde origjinale dhe me buton ekran i madh navi / bluetooth,aux , sensor parkimi para dhe mbrapa origjinal disqe alumini butona ne timon comfort /sport drita xenon bi xenon kthehen ku kthehet timoni , targa te zgjedhura shitet per aryse emigracioni makinen mund ta kontrrolloni ku te doni ,cmimi i diskutueshem . 8000 EURO

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

4wd, abs, airbag anësore, asr, autopilot, bluetooth & usb, Çelës me chip, disqe alumini, drita mjegulle, dritare elektrike, ebd, eds, gomë rezervë, immobiliezer, klimatizator, klimë automatike, kompjuter bordi, limitues shpejtësie, mbështetëse krahu, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore, mbyllje qëndrore e dyerve, mp3, pasqyra elektrike, pasqyra me ngrohje, pasqyra të palosshme, perde, radio/cd, sedilje elektrike, sedilje lëkure, sensorë dritash, sensorë parkimi, sensorë shiu, sistem alarmi, sistem navigimi, timon elektrohidraulik, tv ne bord, veshje lëkure, xhama elektrikë