ID e ofertes C117122
Oferta ka 1423 shikime
€5,400 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz C-Class 220 , Veturë
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
2200 cm³
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E zezë
Nr dyerve:
4
Kilometrazhi:
130 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Makina eshte shume e vecante ne llojin e saj, AMG Look, tapiceri lekure, baxho xhami, disqe alumini, shume e mirembajtur pasi eshte perdorur si makine e dyte dhe ka qendruar ne garazh pjesen me te madhe te kohes.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, airbag anësore, asr, autopilot, bluetooth & usb, Çelës me chip, disqe alumini, drita mjegulle, ebd, eds, esp, gomë rezervë, klimatizator, klimë automatike, klimë manuale, limitues shpejtësie, mbështetëse krahu, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore, mbyllje qëndrore e dyerve, ndezje me buton start/stop, pasqyra elektrike, pasqyra me ngrohje, pasqyra të palosshme, perde, sedilje elektrike, sedilje lëkure, sediljet pas të palosshme, sensorë dritash, sensorë shiu, sidebag, sistem navigimi, timon elektrik, timon lëkure, timon multifunksion, veshje lëkure, xhama elektrikë