ID e ofertes C126700
Oferta ka 310 shikime
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz C-Class 220 , Veturë
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
2300 cm³
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Nr dyerve:
3
Kilometrazhi:
260 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: gri metalizato Kamjo......: manual Fuqia KW..: 85 KM..........: 260000 Shitet per arsye mos perdorimi. Dokumentat taksa, siguracion, kolaudim te prera qershor 2022. Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Sherbimet e kryera sefundmi, vaj filtra. Gomat jane te reja. Cel. : 0676395800 .

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, airbag anësore, asr, autopilot, Çelës me chip, disqe alumini, drita mjegulle, dritare elektrike, esp, gomë rezervë, immobiliezer, klimatizator, klimë automatike, limitues shpejtësie, mbështetëse krahu, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore, mbyllje qëndrore e dyerve, mp3, pasqyra elektrike, pasqyra të palosshme, radio/cd, sensorë dritash, sensorë shiu, xhama elektrikë