ID e ofertes C59951
Oferta ka 954 shikime
€4,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz C-Class 220 , Veturë
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Blu
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
170 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Mercedes-Benz C220 CDI Viti Prodhimit 2001 me 170.000 km origjinale Kamio Manuale sedilje elektrike+ngrohje hapje mbyllje qendrore 2 celesa origjinal xhama pasqyra elektrike baxha xhami disqe alumini 4 gomat 100% te reja kondicioner cd player bagazhier komando ne timon kompjuter bordi limitator shpejtesie ..Letra te gjitha te paguara deri ne Prill 2016…Te gjitha sherbimet e bera..Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike… Cmimi—4500 Euro I diskutueshem ose nderrohet Cel-069 52 16 970 066 60 60 999---VDFClub---Viber—WhatsAp---Klodi

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin