ID e ofertes C34191
Oferta ka 1359 shikime
€24,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz C-Class 220 , Veturë
Prodhimi:
2012
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E bardhë
Kilometrazhi:
120 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

C-class i vitit 2012 makina esht futur ne Shqiperi ne daten 23/9/2015 Makina ka pasur nje pronar te vetem un jam i dyti ka Kit amg nga fabrika sic mund te shihet ne foto interiori i makines esht i bardh dhe shum i paster cdo sherbim te makines duke perfshir te gjith filtrat vajin e motorit vajin e kambios te gjitha te blera ne itali gjithashtu dhe kater goma te reja ku zoteroj dhe faturat te gjitha kto sherbime te bera me date 30/9/2015 Makina ka sensora parkimi,sensora shiu,kambio 7G,sedilje elekrikte navigator funksional dhe ne Shqiperi,ka sistemin eco qe fiket ne trafik konsumi i makines ne linje esht 100km/3,8 litra, ne qytet 100km/5,5 litra esht shum ekonomike

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Vlorë

Informacion mbi mjetin