ID e ofertes C113223
Oferta ka 3098 shikime
* Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz C-Class 220 , Veturë
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
2200 cm³
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Gri
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
165 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

OKAZION Mercedes-Benz W203 C 220 CDI EVO VITI 2004 160000KM LETRA TE PAGUARA DERI NE KORRIK 2017 Nr kontakti 0666620907 ,0665555765 MAKINA ESHTE ME SERVIS TE PLOTE TE KRYER DHE E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Pogradeci

Informacion mbi mjetin

abs, airbag anësore, asr, autopilot, Çelës me chip, disqe alumini, drita mjegulle, dritare elektrike, esp, f.ap (filtër kundër pluhurave), gomë rezervë, limitues shpejtësie, mbështetëse krahu, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore, mbyllje qëndrore e dyerve, mp3, pasqyra elektrike, pasqyra të palosshme, radio/cd, sedilje elektrike, sediljet pas të palosshme, sensorë dritash, sensorë shiu, sistem navigimi, timon elektrik, timon elektrohidraulik, timon multifunksion, xhama elektrikë