ID e ofertes C111894
Oferta ka 5012 shikime
€3,500 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz C-Class 220 , Veturë
Prodhimi:
2000
Kilometrazhi:
300 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Mercedes Benc C-Class selection 220 CDI , kambjo automatik_Tronik, kondicioner manual, dy xhamat a pare elektrik , pasqyra elektrike me sinjale me baxho ABS, ESP, SRS, sensor parkimi me sobe per ngrohje ne dimer. disqe alumini 17", 300.00 origjinale. Dokumenta dhe siguracion deri ne Nentor 2017. Makina eshte shume e paster si brenda ashtu edhe jashte si dhe sherbimet te sapo bera vaj+filtra, gomina etj... Cmimi i diskutushem

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Korça

Informacion mbi mjetin

abs, airbag anësore, asr, autopilot, bluetooth & usb, Çelës me chip, disqe alumini, dritare elektrike, esp, gomë rezervë, klimë manuale, kompjuter bordi, limitues shpejtësie, mbështetëse krahu, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore, mbyllje qëndrore e dyerve, mp3, pasqyra elektrike, pasqyra me ngrohje, pasqyra të palosshme, perde, radio/cd, sediljet pas të palosshme, sensorë dritash, sensorë parkimi, sensorë shiu, xhama elektrikë