ID e ofertes C105287
Oferta ka 2293 shikime
€11,900 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz C-Class 220 , Veturë
Prodhimi:
2008
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
2200 cm³
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Gri
Nr dyerve:
4
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Mercedes Benz C 220 CDI , Viti 25.11.2007, Modeli Avantgarde,Automatike- Tronik, Fuqi Motorrike 125 Kw (170 PS ),Sensor Parkimi Para Mbrapa, Dritat Xenon Bixenon,Larese Feneresh,Stopat mbrapa me drita LED, Pasqyra me Palosje dhe Fotokromatike, Disqe 17 Avantgarde ,Sistem Navigacioni , Sallon Dizenjo Avantgarde, Makina disponon librin e servisit per sherbimet e bera ne menyre periodike,Ardhur nga Gjermania,Perdorur nga 1 pronar, 2 celsa,Dogane e Paguar , Makina eshte ne gjendje perfekte.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, airbag anësore, autopilot, Çelës me chip, disqe alumini, drita mjegulle, dritare elektrike, ebd, eds, esp, f.ap (filtër kundër pluhurave), gomë rezervë, immobiliezer, klimatizator, klimë automatike, kompjuter bordi, limitues shpejtësie, mbështetëse krahu, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore, mbyllje qëndrore e dyerve, mp3, pasqyra elektrike, pasqyra me ngrohje, pasqyra të palosshme, sedilje elektrike, sedilje lëkure, sediljet pas të palosshme, sensorë dritash, sensorë parkimi, sensorë shiu, sidebag, sistem alarmi, sistem navigimi, timon lëkure, xhama elektrikë