ID e ofertes C5590
Oferta ka 2372 shikime
€4,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz C-Class 200 , Portobagazh
Prodhimi:
2003
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
184 900 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shes mercedes-benz C 200 cdi avantgarde e prodhuar ne fundvitin 2002 ngjyr e gri metalizato me tapiceri te zeze lekure, me filter ipartikular EURO 4 (per ndotje minimale dhe reduktim konsumi), me dy celsa, me 188.100 km origjinale me liber sherbimi dhe te shenuara ne kontroll teknik gjerman (me te drejt kontrolli ku te doni). Servisi i fundit i ber tek mercedesi ne gjermani me 184.900 km ne dat 28/02/2015 ku i jan nderruar te gjitha pjeset e konsumit si p.sh; disqet e frenimit bashk me ferrotat, amortizatoret bashk me sustat, rripi i motorrit, vaj dhe filtra motorri dhe kambjo etj. Te gjitha keto sherbime jan ber rreth 4000 km perpara dhe pjeset jan te dukshme qe jan te reja. Mjeti esht ne gjendje perfekte dhe nuk ka nevoj per asnje lloj sherbimi pasi esht shum i mirmbajtur nga te gjitha anet (sic duket dhe ne foto), i ardhur nga bottopi i gjermanis ne Maj 2015 me dogan te paguar, kush kerkon nje mjet qe te mos i bej sherbime per nje koh te gjat te vij ta shikoj dhe ta provoj dhe ju siguroj qe nuk do ngeleni te zhgenjyer...... Mjeti permban shum ekstra si p.sh:::::::::::::::::::::::::::::::::::;;;;;;;;;;; kambjo automatikr tronic, bagazhier me 8 cd, tel nokia,dopjo klima me dy motorra dhe per pasagjeret mbrapa, serdile lekure elektrike dhe me ngrohje, sensor parkimi (para-mbrapa), fener ksenon origjinal me larje, pilot automatik, kompjuter bordi, sensor shiu dhe drite, disqe alumini 16 me goma te reja michelin, dhe shum opsione te tjera............................................Per pyetje dhe informacion shtes kontaktoni ne numrin e cel: 0683030130. Nuk pranojme nderrime. Faleminderit

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Gazmend Trebeshina
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin