ID e ofertes C125270
Oferta ka 1196 shikime
€6,500 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz C-Class 200 , Veturë
Prodhimi:
2008
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale 6 marsha
Ngjyra:
E zezë
Nr dyerve:
4
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Mercedes-Benz C Class:✅ ne gjendje shume te mire motorrike/xhenerike ✅ pamje e pergjithshme si e re ✅ tapiceria shume e paster ✅ shume ekonomik C200 ✅ vaj dhe filtra te saponderruar ✅ cdo sherbim i bere ne kohe ✅ viti fund 2007 ne librez ✅ motor 2149 cc nafte ✅ kambio manuale ✅ sensor parkimi para mbrapa ✅ sensor dritash, shiu, gomash ✅ ABS ✅ AC bizonal ✅ smart key ✅ pasqyra elektrike ✅ targa shqiptare💶💶 6500‎€ 📞📲 0695693070

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, airbag anësore, asr, bluetooth & usb, Çelës me chip, disqe alumini, drita mjegulle, dritare elektrike, ebd, esp, f.ap (filtër kundër pluhurave), ganxhë, klimë automatike, kompjuter bordi, mbështetëse krahu, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore, mbyllje qëndrore e dyerve, mp3, pasqyra elektrike, pasqyra me ngrohje, pasqyra të palosshme, radio/cd, sedilje elektrike, sensorë dritash, sensorë parkimi, sensorë shiu, sidebag, timon elektrohidraulik, timon lëkure, timon multifunksion, xhama elektrikë