ID e ofertes C110538
Oferta ka 4011 shikime
€4,100
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz C-Class 200 ,
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
205 800 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Okazion M-Benz E 200 CDI Avangard Kamio Manuale Klimatronik Radio-Cd Sedilje elektrike me ngrohje Xhama dhe Pasqyra Elektrike Disqe alumini me Goma te reja liber Sherbimi dhe Kontroll tekink TÜV ne Gjermani . Dogane e paguar dhe dokumente te perkthyera dhe te noterizuara . Tel. : 0696751777

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0696751777
Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin